Van Büyükşehir Belediyesi borçları yapılandırıyor | 22 Mayıs 2024İmar Haber

22 Mayıs 2024 - 23:04

Van Büyükşehir Belediyesi borçları yapılandırıyor

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BELEDİYEYE BORCU OLAN KİŞİ VE KURULUŞLARIN VERGİ, KİRA VE DİĞER KONULARDAKİ BORÇLARINI YAPILANDIRIYOR.

Van Büyükşehir Belediyesi borçları yapılandırıyor
Son Güncelleme :

27 Kasım 2020 - 14:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/van-buyuksehir-belediyesi-borclari-yapilandiriyor/26024/" title="facebook">

Van Büyükşehir Belediyesi, belediyeye borcu olan kişi ve kuruluşların vergi, kira ve diğer konulardaki borçlarını yapılandırıyor.

Van Büyükşehir Belediyesi, Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair 7256 Sayılı Kanun kapsamında belediyeye borcu olan kişi ve kuruluşların vergi, kira ve diğer konulardaki borçlarını yapılandıracak. Yapılandırma kapsamında 31 Aralık 2020 tarihine kadar başvurmaları halinde peşin ödemede gecikme zammı affı ve 18 aya varan taksitlendirme imkanı sağlanacak.

Yapılandırma işlemleri Van Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında bulunan Mali Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı Gelir Müdürlüğüne yükümlülerin bizzat başvurusu halinde yapılacak. Başvuru yapacak olan vatandaşların kimlik fotokopileri ve idareden alacakları başvuru formunu doldurmaları yeterli olacağı belirtildi.