İmar Haber

TÜRKİYE ve DÜNYADA VAKA SAYISI
COVID-19 SON DAKİKA HABERLERİ
imarhaber.com Sağlıklı Günler Diler!

Ali KİBAR

Google News
10 Mart 2020 - 20:37
Ali KİBAR

Doğum:  1958 – Kayseri

Eş: Şafak Kibar

Çocuklar: Kerem Kibar, Senem Kibar

İstanbul Saint Michel Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Ali Kibar DEİK Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi, DEİK Türkiye – Kore İş Konseyi Başkanı, DEİK Türkiye-İsviçre İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, DEİK Türkiye-ABD İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği (TALSAD) Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Ayrıca Avrupa Alüminyum Birliği’nde Türkiye’yi temsil etmektedir.

1999-2007 yılları arasında Kore Cumhuriyeti İstanbul Fahri Başkonsolosluğu görevinde bulunan Ali Kibar, 2007’den itibaren Kore Cumhuriyeti Kayseri Fahri Başkonsolosluğu ve 2011 itibariyle de Kazakistan Cumhuriyeti Kocaeli Fahri Konsolosluğu görevlerini yürütmektedir.

Genç Yönetici İşadamları Derneği, Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) ile Young Presidents Organisation Bosphorus Chapter (YPO) kurucularından olan Ali Kibar, TÜSİAD Üyesi, , TÜGİAD Onur Kurulu Üyesi , Enerji Verimliliği Derneği Üyesi, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) Mütevelli Heyeti Üyesi , Doğal Hayatı Koruma Derneği (WWF) Mütevelli Heyeti Üyesi, Türk Eğitim Vakfı (TEV) Mütevelli Heyeti Üyesi, Tohum Otizm Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi, Cercle d’Orient Divan Kurulu Üyesi ve Kibar Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Ayrıca değişik sosyal yardım kuruluşlarında çeşitli faaliyetler göstermektedir.

1982 yılından itibaren Kibar Grubunun her kademesinde görev alan Ali Kibar, Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

2020 Yılı Forbes Türkiye’nin En Zenginleri Listesine son sıra olan 100. sıradan giriş yapmıştır.

Ödülleri:

5 Ekim 2010’da Kore Hükümeti tarafından “Korean Moran Order of Civil Merit” Üstün Hizmet Devlet Madalyası ile ödüllendirilmiştir.

Ali Kibar Haberleri

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları

Google News